Charytatywny Turniej Futsalu na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej

Charytatywny Turniej Futsalu
Charytatywny Turniej Futsalu | materiały organizatora

Młodzieżowa Rada Miasta Lublin wraz z AZS Lublin organizują Charytatywny Turniej Futsalu. Całość zebranych darów zostanie przekazana na rzecz Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej.

Charytatywny Turniej Futsalu

Jest to już trzecia edycja Charytatywnego Turnieju Futsalu, który jest organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Lublin oraz AZS Lublin. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 12 grudnia od godziny 8:00 do 18:00 na hali im. Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Widzowie wchodząc na turniej wspomagają Fundację Ukryty Skarb, natomiast drużyny, które grają, wspomogą zbiórkę darów dla Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej. Jak zgłosić drużynę? Wystarczy zebrać się w 7-osobową grupę i zgłosić się do turnieju za pomocą formularza: https://forms.gle/Dbiv3iozsoQhvsT57

Warunkiem udziału jest zakup darów dla Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej w kwocie 100 złotych od drużyny. Organizatorzy wydarzenia nie zdradzają jeszcze nagrody, która będzie do zgarnięcia. Zachęcamy do śledzenia profili facebookowych Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, AZS Lublin oraz Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

Patronat nad wydarzeniem objęła nasza Redakcja. Serdecznie zapraszamy!

Plakat Charytatywnego Turnieju Futsalu
Plakat Charytatywnego Turnieju Futsalu | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.