Charytatywny Bieg o Złotą Dynię w Lublinie. Pobiegną by pomóc Dawidkowi

15096191228a2449
Charytatywny Bieg o Złotą Dynię | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

W niedzielę (18 listopada) o godz. 11 w Lublinie wystartuje 3. edycja Charytatywnego Biegu o Złotą Dynię. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację rocznego Dawidka.

Mały Dawidek jest bardzo radosnym i aktywnym dzieckiem. Od pierwszych dni na jego twarzy stale gości uśmiech. Jest otoczony miłością i troskliwą opieką swoich rodziców, starszego brata, a także innych członków rodziny i przyjaciół.

Jego dalszy rozwój wymaga jednak stałej rehabilitacji. Jest to niezbędne aby mógł nauczyć się wykonywać te wszystkie czynności jakie w pełni sprawne dziecko uczy się i wykonuje w sposób naturalny.

Będzie to też od niego wymagało większej siły, sprytu, zaangażowania oraz cierpliwości. Wiele czynności będzie mógł niestety wykonywać jedynie nogami dlatego rehabilitacja jest niezmiernie ważna i konieczna już od noworodka.

W przyszłości Dawidka czekać będą inne zabiegi i operacje rączki. Będzie to możliwe po osiągnięciu odpowiedniej masy ciała.

Bieg na dystansie ok. 5 km odbędzie się w Wąwozie Rury. Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie Dawidka.

trasa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.