Ceny paliw wzrosną na lubelskich stacjach. Zobacz, o ile

Statoil 10 min e1455956437887
zdjęcie ilustracji: statoil

W przyszłym tygodniu na części stacji możemy odnotować podwyżki cen paliw, ale pod warunkiem, że obecne ceny hurtowe utrzymają się lub wzrosną.

W przyszłym tygodniu ze względu na zapoczątkowane w tym tygodniu korekty cen paliw w górę na części stacji możemy odnotować podwyżki, ale pod warunkiem że obecne ceny hurtowe utrzymają się lub wzrosną.

Podwyżki dotyczą benzyny i oleju napędowego. Natomiast na niemal wszystkich stacjach mniej trzeba płacić za LPG. Średnie poziomy cen benzyny i oleju napędowego mogą pozostać stabilne lub będą nieznacznie skorygowane w granicach +/-2 grosze na litrze. Największe prawdopodobieństwo podwyżek dotyczy oleju napędowego.

Przez ostatnie 7 dni (od 12 lutego br.) benzyna Pb95 i olej napędowy notuje -1 gr/l. Nadal mocno tanieje jedynie LPG: -3 gr/l. Od początku roku skala obniżek wynosi: ON -33 gr/l; Pb95 -21 gr/l, a LPG -24 gr/l.

źródło: BM Reflex

Jak przedstawiają się aktualne ceny na lubelskich stacjach?

Aktualny cennik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.