Casting do zespołu baletowego w Teatrze Muzycznym w Lublinie

teatr muzyczny

Już dzielą nas tylko miesiące od oddania Centrum Spotkań Kultur do użytku dla mieszkańców. Trwają przygotowania do startu „teatru w budowie”, z czego Teatr Muzyczny w Lublinie ogłasza nabór do zespołu baletu.

Pod koniec roku 2012 Teatr Muzyczny zmuszony był do opuszczenia swojej siedziby na okres ok 3 lat, z powodu remontu budynku przy ul. Skłodowskiej oraz budowy Centrum Spotkania Kultur.

Teatr Muzyczny w Lublinie jest renomowaną sceną operetkowo – operową, działającą nieprzerwanie od 1947 roku. W bogatym dorobku Teatru znajdują się najznakomitsze pozycje muzyki operowej, operetkowej, i musicalowej, jak”Carmen” G. Bizeta i „Straszny Dwór” S. Moniuszki i „Baron cygański” J. Straussa, czy też cieszący się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem publiczności musical „Skrzypek na dachu” J. Bocka, grany już od 1994 roku.

Już 28 października odbędzie się casting do zespołu baletu. Poszukujemy solistów, koryfejów oraz tancerzy zespołowych. – mówią organizatorzy

Jak zgłosić się do castingu? Nabór odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym chętne osoby muszę wysłać swoje zgłoszenie na adres [email protected]u lub pisemnie na adres:

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

z dopiskiem: Audycje do zespołu baletowego

Drugi etap polegać będzie na udziale w lekcji tańca klasycznego oraz prezentacji przygotowanej wariacji w dowolnej technice tańca.

Etap I – do 23 października 2015 r.
Nadsyłanie zgłoszeń

Etap II – 28 października 2015 r. godz. 10:00
Audycje w Teatrze Muzycznym

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.