Casting do serialu "Wojenne dziewczyny" – 2. sezon

Trwają przygotowania do produkcji drugiego sezonu serialu „Wojenne dziewczyny”. Chciałbyś zagrać w serialu? Już w ten weekend masz szansę, aby zostać statystą.

 

Każdy kto chciałby pojawić się na planie serialu „Wojenne dziewczyny” powinien zarezerwować czas na 20 sierpnia br. Bowiem tego dnia w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się casting.

 

Casting do serialu zaplanowano między godziną 14 a 20 w niedzielę 20 sierpnia. Zgłaszać można się także mailowo wysyłając informację zawierającą imię, nazwisko oraz wiek, numer telefonu i aktualne zdjęcie portretowe na adres: [email protected] wpisując w tytule wiadomości: LUBLIN. Serial będzie realizowany w Lublinie w okresie 26 sierpnia – 10 września.

 

Na ten czas niektóre ulice Lublina staną się Warszawą, ponieważ tutaj można najlepiej odwzorować przedwojenną stolicę. Filmowcy podkreślają, że w obecnej Warszawie nie da się nakręcić wielu scen.

 

Serial „Wojenne dziewczyny” zadebiutował na ekranach telewizorów w Polsce 5 marca br. Produkcja, której reżyserem jest Michał Rogalski, opowiada o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek: Ewce, Irce i Marysi.

 

Producent już w momencie debiutu filmu w Lublinie zapowiadał, że jeśli serial się spodoba, będą kręcone kolejne odcinki.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.