Casting do "Mam Talent!" w Lublinie. Przyjdź i pokaż co potrafisz

Casting do programu Mam Talent w Lublinie
Casting do programu Mam Talent w Lublinie

Ekipa „Mam Talent!” wyruszyła na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Dziś zawitała do Lublina. Przyjdź na casting!

 

Trwają przygotowania do jubileuszowej, 10. edycji programu Mam Talent. Wybrani w precastingach uczestnicy zostaną zaproszeni na nagrania odcinków castingowych z udziałem jurorów i publiczności do dziesiątej edycji talent-show „Mam talent!”. Uczestników oceniać będą: Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.

 

Eliminacje w Lublinie odbędą się w niedzielę, 23 kwietnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2. Casting rozpocznie się o godz. 10.00.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.