Carnaval Sztukmistrzów: 22-25 lipca 2021. Plac Litewski, Stare Miasto i błonia pod Zamkiem

Drugi dzień Carnavalu Sztukmistrzów 2018 | fot. Damian Gerhand

Carnaval Sztukmistrzów 2021 w Lublinie odbędzie się w dniach 22-25 lipca. Główne wydarzenia odbędą się na Placu Litewskim, Starym Mieście i na błoniach pod Zamkiem.

Carnaval Sztukmistrzów 2021 w Lublinie

Carnaval Sztukmistrzów powraca w dobrze znane miejsca i przestrzenie publiczne. Plac Litewski, Stare Miasto oraz błonia pod Zamkiem staną się gospodarzami licznych występów teatralno-cyrkowych, akrobatycznych oraz buskerskich.

Na Placu Litewskim powstaną konstrukcje do akrobatyki powietrznej oraz dwie sceny buskerskie. Stare Miasto będzie gościć polską scenę buskerską oraz scenę muzyczną. Błonia pod Zamkiem wypełnią atrakcje dla dzieci, foodtracki, klub festiwalowy oraz duży namiot cyrkowy ożywiony nietuzinkowymi spektaklami cyrkowymi. Uczestnicy Urban Highline, jak co roku urozmaicą widok nad naszymi głowami swoimi akrobacjami.

„Decyzje programowe i logistyczne uzależnione są od obostrzeń i ogólnej sytuacji panującej w kraju. Biorąc pod uwagę nasze ubiegłoroczne doświadczenie organizacji festiwalu, chcemy przygotować wydarzenie w sposób jak najbardziej przemyślany i odpowiedzialny” – mówią organizatorzy Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie.

ZOBACZ TAKŻE:
► Letnie festiwale w Lublinie 2021: Nocy Kultury, Inne Brzmienia, Carnaval Sztukmistrzów i Jarmark Jagielloński

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.