Carnaval Sztukmistrzów 2020 przeniesiony na jesień

Carnaval Sztukmistrzow iluminacja Philips 1

Pierwotnie tegoroczny Carnaval Sztukmistrzów 2020 miał trwać od 23 do 26 lipca. Jednak ze względu na panujące restrykcje, termin musiał być zmieniony – na jesień 2020.

Zmiana terminu festiwalu Carnaval Sztukmistrzów 2020

„Jeszcze w marcu pełni pozytywnej energii i z zupełnie nowymi pomysłami na Carnaval Sztukmistrzów 2020, dogadywaliśmy szczegóły z artystami, którzy mieli do nas przyjechać z różnych stron świata. Niestety globalny kryzys zdrowotny zmienił naszą rzeczywistość, a lipcowy termin wydarzenia plenerowego 23-26 lipca 2020 wydaje się dziś nieosiągalny” – mówi Rafał Sadownik, dyrektor Carnavalu Sztukmistrzów.

Jak zapewniają organizatorzy festiwalu, Carnaval Sztukmistrzów w znanej przez wszystkich formule powróci dopiero za rok. Tegoroczna edycja Carnavalu Sztukmistrzów 2020 odbędzie się więc jesienią, w formie na jaką pozwolą przepisy sanitarne.

„Skupimy się na polskich artystach ze środowiska cyrkowo-teatralnego i wspólnie postaramy się przygotować coś specjalnego dla was na ten trudny czas” – zapowiada Rafał Sadownik.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.