Były zastępca prezydenta Lublina członkiem zarządu miejskiej spółki

Krzysztof Komorski nie jest już zastępcą prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka | fot. archiwum prywatne Krzysztofa Komorskiego

Były zastępca prezydenta Lublina Krzysztof Komorski ma już nową pracę. Prezydent Krzysztof Żuk zaproponował mu posadkę w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Prezydent Lublina odwołał swoich dwóch zastępców: Mariusza Banacha odpowiedzialnego za oświatę oraz Krzysztofa Komorskiego zajmującego się kulturą i sportem.

Krzysztof Komorski musiał pożegnać się ze stanowiskiem zastępcy prezydenta, ponieważ został wybrany do sejmiku województwa. W środę odebrał stosowane dokumenty na radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego i złożył uroczyste ślubowanie.

Obecny prezydent Lublina Krzysztof Żuk zadbał, by jego były zastępca nie został bezrobotny. Zaproponował mu posadkę w zarządzie miejskiej spółki – Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lublinie. Zarząd ma zostać powiększony do trzech osób.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.