Był tak pijany, że przewrócił się i zasnął na środku ulicy

Pijany zasnął na środku ulicy
Pijany zasnął na środku ulicy | fot. czytelnik Adrian

Mężczyzna, leżący na środku ulicy w pobliżu dworca kolejowego PKP, nie był ofiarą wypadku. Przewrócił się i zasnął, bo był… kompletnie pijany.

Pijany zasnął na ulicy

Sytuacja miała miejsce w piątek (24.06) w godzinach popołudniowych w rejonie dworca kolejowego PKP w Lublinie. Pasażerowie wychodzący z terenu dworca zauważyli leżącego na środku ulicy mężczyznę. Jak się okazało, był to kompletnie pijany mężczyzna, który idąc przez zamkniętą ul. Pocztową, przewrócił się i zasnął.

Gdy pod śpiącego mężczyznę podeszło kilka osób, które zainteresowało się jego stanem, nagle spod pobliskiego sklepu podeszli inni mężczyźni i „ściągnęli” go na pobliski chodnik. Od mężczyzn była wyczuwalna woń alkoholu. Nie było potrzeby interwencji zespołu ratownictwa medycznego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.