Był poszukiwany, wpadł przez brak maseczki. Z galerii handlowej trafił do policyjnej celi

Kontrola policji w centrum handlowym Lublin Plaza
Kontrola policji w centrum handlowym Lublin Plaza | fot. KMP Lublin

Nie miał on założonej na twarz maseczki. Jak się okazało, był on poszukiwany przez sąd w Lublinie do odbycia kary pozbawienia wolności z powodu nieopłaconej kary grzywny.

Poszukiwany wpadł przez brak maseczki

Dzielnicowi, patrolując jedną z galerii handlowych w centrum Lublina, zauważyli mężczyznę bez maseczki. Policjanci od razu zareagowali i przystąpili do legitymowania. Sprawcą wykroczenia był 20-letni mieszkaniec Lublina.

Mężczyzna został sprawdzony w policyjnej bazie danych. Wówczas okazało się, że jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego z powodu zaległej grzywny. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.