Był poszukiwany, przed policją schował się w szafce. Zdradziły go własne psy

psy leżące na podłodze w kuchni
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Poszukiwany listem gończym 43-latek ukrywał się w jednym z mieszkań w Lublinie. Policjanci na miejscu zastali dwa psy, które po wejściu funkcjonariuszy położyły się przy szafce, w której… ukrywał się ich właściciel.

Psy wskazały, gdzie ukrył się ich właściciel

W środę (20.10) kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie natrafili na ślad poszukiwanego listem gończym 43-latka. Poczynione ustalenia doprowadziły ich do jednego z mieszkań przy ul. Grygowej w Lublinie. Policjanci mieli pewność, że wewnątrz przebywa szukany przestępca, lecz nikt nie otwierał drzwi.

Na miejsce wezwano strażaków, którzy siłowo pomogli wejść do środka.

„W przedpokoju na funkcjonariuszy czekały dwa niegroźne psy. Czworonogi na widok policjantów od razu uciekły do kuchni i usiadły przy szafce. Jak się okazało, w ten sposób zdradziły kryjówkę 43-latka, który tam postanowił przeczekać przeszukanie” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Tam spędzi najbliższe miesiące.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.