Burza w Lublinie i regionie. Czekamy na Wasze relacje!

Burza, ulewny deszcz – czy i tym razem czekają nas podtopienia, zalane piwnice i całe ulice? Wydano ostrzeżenie II stopnia dla naszego regionu.

 

Nad Polską przemieszcza się front atmosferyczny, na którym tworzą się chmury burzowe. Dla naszego województwa synoptycy wydali ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami.

 

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 l/mkw. do 40 l/mkw., lokalnie do 60 l/mkw, oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad. Najsilniejsze zjawiska prognozowane są w centrum i na południu województwa. Burze przemieszczać się będą z zachodu na wschód. Ostrzeżenie ważne do godz. 23.

 

Czekamy na Wasze relacje burzowe. Poinformuj nas! Napisz na [email protected]

 

Wiadomości możecie wysyłać także na naszą skrzynkę FB: https://www.facebook.com/spottedlublinpl/WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.