Burger King otworzy kolejny lokal w Lublinie?

burger 1835192 1280 e1481654718753

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, sieci Burger King planuje otworzyć kolejny lokal w Lublinie. Gdzie miałaby powstać kolejna restauracja?

Oficjalne otwarcie pierwszej restauracji Burger King w Lublinie nastąpiło 25 czerwca 2015 r. w Tarasach Zamkowych. Po kilkunastu latach nieobecności marka wróciła do Lublina.

Sieć restauracji planuje otworzyć w Lublinie Polskie Centrum Szkoleniowe dla Burger King Polska. Ma być ono wylęgarnią kadr dla tej i innych restauracji w Polsce i Europie.

Obecną kadrę lubelskiej restauracji szkolono właśnie w tym mieście. A to dopiero skromny początek i drobny sygnał, że firma chce związać się z Lublinem na dłużej.

Z informacji jakie uzyskaliśmy kolejna restauracja Burger King miałaby powstać na ul. Krakowskie Przedmieście. Dokładniejszej lokalizacji jeszcze nie znamy. Wiemy, że ruszyły szkolenia pracowników do nowej restauracji w Lublinie.

Spółka jak na razie nie potwierdza tych informacji.

DW

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niby fajnie ale burgerking w PL ma slaba oferte do tego w ciagu 3 lat sie zepsul do tego teraz ostnio podniesiono ceny 10-15% masakra