Budują ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Utrudnienia na ul. Wojciechowskiej

Budimex, wykonawca przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino, w czwartek wprowadził tymczasową organizację na ul. Wojciechowskiej. Część ulicy została zamknięta.

 

Wykonawca budowy przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino do węzła Sławin dzisiaj wprowadził tymczasową organizację ruchu na ul. Wojciechowskiej, od skrzyżowania z ul. Bohaterów Monte Cassino w kierunku ul. Morwowej.

 

Mimo, że wykonawca oznaczył teren budowy to kierowcy i tak jadą dalej. – Auta wjeżdżają na teren budowy i zawracają przez co stwarzają niebezpieczeństwo. Kierowcy widocznie nie znają się na znakach. Trzeba im przypomnieć – pisze do naszej redakcji czytelnik Adam.

 

Od czwartku również odcinek ul. Bohaterów Monte Cassino między al. Kraśnicką a ul. Wojciechowską przestał być drogą bez przejazdu, tzw. „ślepą”. Udostępnione dla ruchu zostały obie jezdnie.

 

Ponadto, udostępniona dla ruchu została cała szerokość ul. Wojciechowskiej, na odcinku gdzie jeszcze dziś obowiązuje ruch wahadłowy. Od poniedziałku ul. Bohaterów Monte Cassino i ul. Wojciechowską, będzie można wyjechać z miasta w kierunku Lipniaka.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.