Ważny temat? Prześlij newsa!

Brzeźno: Śmiertelny wypadek na DK12. Jedna osoba nie żyje, trzy w szpitalu

Spotted Lublin

Kierujący samochodem osobowym podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8.30. W miejscowości Brzeźno na trasie Chełm-Dorohusk doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Dacia 47-letni mieszkaniec Chełma podczas manewru wyprzedzania samochodu Renault zderzył się czołowo z jadącym […]

Kierujący samochodem osobowym podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8.30. W miejscowości Brzeźno na trasie Chełm-Dorohusk doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Dacia 47-letni mieszkaniec Chełma podczas manewru wyprzedzania samochodu Renault zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym, którym kierował 42- letni obywatel Ukrainy.

W wyniku tego zdarzenia, pomimo prowadzonej przez załogę karetki pogotowia reanimacji, śmierć na miejscu poniósł pasażer dacii 40-letni mieszkaniec gminy Chełm. Kierowca tego samochodu oraz dwoje mieszkańców gminy Dorohusk, 28-letni kierowca i 19-letni pasażer renault, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. policja)

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check