Brytyjska sieć Dealz planuje otwarcie sklepu w Lublinie. Większość rzeczy po 5 złotych

Tysiące markowych produktów za 5 zł w sklepie Dealz | fot. Galeria Korona Kielce

Brytyjska sieć sklepów dyskontowych Dealz ma już 50 lokalizacji w Polsce. Dealz Polska planuje kolejne otwarcia m.in. w Galerii Orkana w Lublinie.

Dealz Polska to międzynarodowa sieć sklepów, która jest częścią największej w Europie sieci dyskontów – Poundland należącej do Grupy Pepkor Europe, właściciela liderów rynkowych w Europie Środkowo – Wschodniej: Pepco oraz Poundland UK/Dealz Europa Zachodnia.

Sklep Dealz w Galerii Orkana w Lublinie będzie pierwszym na Lubelszczyźnie. Co się w nim znajdzie? M.in. artykuły spożywcze, napoje, słodycze, kosmetyki, środki czystości, produkty dla zwierząt, artykuły do wyposażenia i dekoracji domu, zabawki, artykuły papiernicze i wiele innych.

Polityka marki zakłada oferowanie szerokiego asortymentu, w którym większość produktów oferowanych jest za kwotę 5 złotych.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.