Brutalny napad w Lublinie. Bandyci wdarli się do mieszkania i pobili mężczyznę

pobicie bójka przestępca
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wszystko wydarzyło się w jednym z bloków w dzielnicy Wieniawa. Do jednego z mieszkań wdarli się trzej bandyci i brutalnie pobili lokatora. Ich ofiara została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Wieniawa w Lublinie. Do mieszkania pokrzywdzonego wdarło się trzech mężczyzn. Napastnicy brutalnie pobili 34-latka, a następnie uciekli. O całej sytuacji zostali powiadomieni policjanci, a sam poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalili, że sprawcy ukryli się w wynajmowanym lokalu znajdującym się w tym samym bloku. Gdy policjanci zapukali do mieszkania mężczyźni postanowili nie otwierać drzwi. Konieczne było wejście siłowe.

Wewnątrz policjanci początkowo zauważyli dwóch mężczyzn. Dopiero podczas skrupulatnego sprawdzania pomieszczeń wyszło na jaw, że jeden ze sprawców ukrył się za szafą” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jak się okazało 23-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Wszyscy trzej mieszkańcy Lublina w wieku od 23 do 28 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, gróźb karalnych oraz naruszenia miru domowego. Może im grozić do 8 lat więzienia, a 23-latek dodatkowo musi odbyć wcześniejszą karę.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. We trzech kozaczki wszechmogące, wjazdy na chatę i startowanie do jednego pionka. Zwykłe kondony do wyłapania i ciężkiego wpierdolu a potem OIOM City