Brutalnie pobili kierownika sklepu, a następnie ukradli słodycze i napoje. Nastolatkowie zatrzymani

Zdjęcie ilustracyjne | fot. flickr

Czterech nastolatków odpowie za brutalne pobicie kierownika sklepu i kradzież słodyczy oraz napoi. Nastolatkowie zaatakowali mężczyznę, bo ten wyprosił ze sklepu jednego z nich.

Pobili pracownika sklepu na ul. Wigilijnej

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia przy ul. Wigilijnej w Lublinie. Do znajdującego się tam sklepu wszedł młody mężczyzna, który zaczął się awanturować. Gdy kierownik sklepu postanowił go wyprowadzić, pojawili się znajomi agresywnego klienta.

Sprawcy zaatakowali pracownika sklepu i powalili go na ziemię. Następnie wszyscy czterej zaczęli kopać i bić pokrzywdzonego po całym ciele. Gdy ten przestał się bronić, weszli to sklepu i ukradli kilka batonów, wafelków oraz napoi, a następnie zbiegli.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci ustalili sprawców. Za napadem stało czterech mieszkańców Lublina w wieku 16, 17, 20 i 23 lat. Wszyscy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty rozboju.

Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował trzech sprawców. Najmłodszy z zatrzymanych odpowiadał będzie jako nieletni. 16-latek trafił do zamkniętego schroniska.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.