Brutalne zabójstwo w Opolu Lubelskim. Znaleziono ciało młodej kobiety z poderżniętym gardłem

taśma policyjna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Makabrycznego odkrycia dokonano w piątek w jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim. Rodzina znalazła w jednym z pomieszczeń zwłoki młodej kobiety. Miała poderżnięte gardło.

Do makabrycznego okrycia doszło w piątek (26 października) w jednym z mieszkań przy ul. Stary Rynek w centrum Opola Lubelskiego. Około godz. 3 rano policjanci zostali powiadomieni o znalezionych zwłokach młodej kobiety w jednym z pomieszczeń.

Na miejscu od razu rozpoczęły się czynności śledczych pod nadzorem prokuratora. Jak poinformowała nas prokuratura, doszło tam do brutalnego zabójstwa. W jednym z pomieszczeń znajdowała się 27-letnia kobieta w kałuży krwi. Jak się okazało, miała poderżnięte gardło.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym fakcie od rodziny 27-latki, z którą mieszkała w tym mieszkaniu. Fukcjonariusze przesłuchali wszystkich członków rodziny oraz sąsiadów.

Jak udało nam się ustalić policjanci zatrzymali 29-latka, który może mieć związek z brutalnym zabójstwem 27-letniej kobiety. Mężczyzna wkrótce zostanie przesłuchany. Trwa ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

//Aktualizacja

Jak udało nam się ustalić 27-latka z 29-latkiem byli małżeństwem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.