Brutalne zabójstwo pod Lublinem. Ofiara nie miała szans. Poszło o pieniądze

35-latek odpowie za zabójstwo znajomego
35-latek odpowie za zabójstwo znajomego | fot. KMP Lublin

Brutalne zabójstwo wstrząsnęło mieszkańcami Niemiec pod Lublinem. 35-latek był agresywny i domagał się od znajomego pieniędzy. W pewnym momencie zaatakował go nożem. 65-latek w wyniku zadanych ciosów zmarł.

Zabójstwo w Niemcach

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę (16/17.05) w Niemcach pod Lublinem. Jak wynika z ustaleń policji, w środku nocy do lokalu przyszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich zaczął domagać się pieniędzy od przebywającego tam znajomego 65-latka.

„Napastnik szybko stał się agresywny. Najpierw uderzył 65-latka pięścią, później chwycił za nóż, którym zadał kilka ciosów. Po wszystkim sprawca wyszedł” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Służby zostały zaalarmowane dopiero wcześnie rano, lecz na pomoc 65-latkowi było już za późno. Na miejscu tragedii pracowali kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie i Komisariatu w Niemcach. Śledczy szybko ustalili przebieg wydarzeń i zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego.

„Mężczyzna był pijany. Od razu trafił do policyjnej celi. W czwartek podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy” – przekazał nadkom. Gołębiowski.

Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Głupie podsumowanie. Grozi nawet dożywocie. Lepiej by zabrzmiało że 40 lat temu mogła grozić kara śmierci .