Borzechów-Kolonia: BMW rozbiło się na drzewie. Nie żyje ojciec z synem

68 176379
WYPADEK. BMW rozbiło się na drzewie w miejscowości Borzechów-Kolonia | fot. KMP Lublin

W niedzielę wieczorem doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Borzechów-Kolonia. BMW rozbiło się na drzewie. Nie żyje ojciec z synem.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 19 w miejscowości Borzechów-Kolonia, w gminie Borzechów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca BMW jechał od strony Niedrzwicy Kościelnej w kierunku Borzechowa.

Na łuku jezdni prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył bokiem w drzewo. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginął 45-letni ojciec (kierowca) i jego 15-letni syn (pasażer). Ciała zabezpieczono na sekcję zwłok.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz pracują nad ustaleniem ustalić dokładnej przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.