Black Friday 2018 w Lublinie. Black Weekend w galeriach handlowych [PRZEGLĄD]

TZ Black Weekend New Look
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Już w najbliższy piątek 23 listopada Black Friday, czyli Czarny Piątek. Gdzie w Lublinie szukać zniżek i do jakiego centrum handlowego wybrać się w Black Friday 2018?

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to w Stanach Zjednoczonych dzień największych obniżek i szalonych zakupów przypadający po Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach, czyli największe obniżki cen.

Od kilku lat moda na Black Friday dociera stopniowo do Polski, chociaż na razie promocje nie są jeszcze tak duże jak za Oceanem. Wśród polskich konsumentów ten dzień określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.

Tego dnia wszystkie największe centra handlowe organizują wielkie akcje rabatowe z okazji Black Friday, ponieważ to szczególny dzień, który z pewnością przyciągnie tysiące, jak nie setki tysięcy klientów. Oczywiście w sklepach internetowych również będziecie mogli skorzystać z promocji.

Czarny piątek w Lublinie | Black Weekend w Lublinie

Gdzie ruszyć w Black Friday 2018 na zakupy w Lublinie? W piątek 23 listopada wyprzedaż Black Weekend m.in. w: Lublin Plaza, Tarasy Zamkowe, Galeria Olimp, Atrium Felicity, Skende Shopping czy Outlet Center Lublin.

Lista sklepów i promocji na kolejnych stronach.

Dalej

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kurwa armagedon nie da się ani zaparkować ani przejść aby jebnąć bombe w ten tłum pajacy