Black Friday 2018. Okazje i promocje w Czarny Piątek [PRZEGLĄD]

Black Friday, czyli Czarny Piątek to święto zakupów – dzień, w którym sklepy oferują szereg promocji i zniżek. Zobacz, jakie oferty specjalne na „Czarny Piątek” przygotowały sklepy w Polsce.

Black Friday, czyli Czarny Piątek to w Stanach Zjednoczonych dzień wielkich obniżek i szalonych zakupów przypadający po Święcie Dziękczynienia. Ta akcja inauguruje sezon świątecznych zakupów. Na dobre zagościła także do Polski, co można zaobserwować na przykładzie wielu sklepów.

W tym roku Czarny Piątek przypada na 23 listopada. Z tej okazji także polskie sieci organizują wyprzedaże i promocje. W czasie Black Friday tańsze zakupy zrobimy w sklepach ze sprzętem RTV i AGD, z modą damską i męską, a nawet w dyskontach spożywczych.

Czarny piątek będzie najprawdopodobniej najlepszym dniem na zdobycie towarów kuchennych, ubrań, narzędzi, kosmetyków, zabawek, laptopów i urządzeń. A jeśli chcesz kupić telewizor lub zarezerwować następne wakacje, Cyber ​​Monday to chyba najlepszy czas na zakupy.

Cyber Monday to dzień pod bardzo wieloma względami podobny do słynnego Czarnego Piątku, z tym jednak, że dotyczy on głównie sklepów internetowych.

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy w Czarny Piątek (Black Friday) czy w Cyber Monday, musisz mieć zaplanowaną listę zakupów, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków. Zacznij od dokładnego określenia budżetu, ile możesz pozwolić sobie na wydanie.

Idąc na zakupy tego dnia lepiej się nie spieszyć i nie kupować kierując się „promocją”. W Polsce często sklepu kilka dni przed Black Friday podnoszą ceny produktów, by w Czarny Piątek je przecenić. Robiąc zakupy warto najpierw sprawdzić daną promocję i cenę w internecie, wykorzystując do tego Google lub sklepy internetowe.

Unikaj zakupów impulsowych. Jednym z największych błędów, jakie konsumenci popełniają w Czarny Piątek jest to, że kupują rzeczy, których wcześniej nie planowali kupić i które nie odpowiadają potrzebie.

Zobacz, które sklepy w Polsce biorą udział w „Czarnym Piątku” BLACK FRIDAY.

Lista sklepów i promocji na kolejnych stronach. Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Dalej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.