Biegali nago wokół cmentarza, bo napadły ich jadowite węże

imag0323 e1412697518805

Biłgorajscy policjanci interweniowali po otrzymanym zgłoszeniu od oburzonych mieszkańców o biegających bez ubrań mężczyznach. Ci nerwowo biegając i krzycząc twierdzili, że w ich odzieży znajdują się żmije. Jak się wkrótce okazało, żadnych jadowitych stworzeń tam nie było, zaś ich widok był efektem zażycia środków psychoaktywnych.

Policjanci prewencji z biłgorajskiej  jednostki pojechali wczoraj na interwencję na ul. Lubelską. Ze zgłoszenia przyjętego od mieszkańców miasta wynikało, że  w rejonie cmentarza mają biegać rozebrani z odzieży mężczyźni. Po przybyciu na miejsce  funkcjonariusze zastali opisywanych mężczyzn, zaś obok nich porozrzucane ubrania. Obydwaj byli bardzo pobudzeni i nerwowo się zachowywali krzycząc, że w ich odzieży znajdują się żmije,  które dodatkowo ukąsiły jednego z nich. Po sprawdzeniu przez mundurowych leżącej na ziemi odzieży, okazało się, że żadnych węży tam nie było. Jak się okazało, widok jadowitych żmij był  najprawdopodobniej efektem omamów wzrokowych 27-latka i jego 34-letniego kolegi.

Mężczyźni zostali przetransportowani do biłgorajskiej jednostki. Jednak i tam ich oczom ukazywały się w ubraniach jadowite stworzenia. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że mężczyźni najprawdopodobniej znajdują się pod działaniem środków odurzających. Ponadto badanie stanu trzeźwości wykazało u starszego z nich ponad promil alkoholu.

Zatrzymanymi mężczyznami zajęli się ich rodziny. Obaj panowie odpowiedzą za swój wybryk przed sądem. Grozi im areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1500 zł lub nagana.

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.