Biegacze zawładną ulicami Lublina. Sprawdź, na jakich ulicach będą utrudnienia

14102018biegi 8328
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

W niedzielę kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami i wieloma objazdami. Na ulicach Lublinach będą rywalizować biegacze podczas 3. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego.

W niedzielę 27 października ulicami Lublina przebiegnie 3. LOTTO Półmaraton Lubelski. Na czas trwania biegu wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu. Na całej długości trasy pojawią się oznaczenia wydzielające pas dla biegaczy.

Zawodnicy wystartują ze Stadionu Lekkoatletycznego przy ul. Piłsudskiego 22 i biec będą ulicami: al. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca 80′, w prawo w ul. Cukrowniczą wokół stadionu Arena Lublin, w lewo ul. Stadionową, most 700 lecia Lublina, ul. Muzyczną, ul. Nadbystrzycką, na wysokości ul. Romantycznej skręt w Aleje Miast Partnerskich przez wąwóz Rury LSM, ul. Juranda, ul. Zana, ul. Nadbystrzycką w kierunku Ronda Narodowych Sił Zbrojnych, ul. Jana Pawła II, ul. Roztocze, ul. Orkana, ul. Armii Krajowej, ul. Bohaterów Monte Cassino, Rondo Nauczycieli Tajnego Nauczania, ul. Wileńską, ul. Głęboką, ul. Narutowicza, ul. Ochotniczą, ul. Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego i meta na terenie Stadionu Lekkoatletycznego.

Szacunkowy czas wystąpienia utrudnień to:
– 10:00 – 10:30 ul. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca `80, ul. 
Cukrownicza, ul. Stadionowa, ul. Muzyczna
– 10:15 – 11:15 ul. Nadbystrzycka, Wąwóz Rury, ul. Juranda, ul. T Zana, 
ul. Nadbystrzyckiej,
-⁠ 10:30 -⁠ 11:50 ul. Jana Pawła II, ul. Roztocze,
-⁠ 10:45 -⁠ 12:10 ul. Wł. Orkana, ul. Armii Krajowej,
– 10:55 – 12:40 ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Wileńskiej, ul. 
Głębokiej,
-⁠ 11:00 -⁠ 13:00 ul. Ochotniczej, ul. Szczerbowskiego i ul. 
Piłsudskiego.

Na wszystkich wymienionych wyżej ulicach będzie obowiązywać czasowa zmiana w organizacji ruchu. Organizatorzy proszą kierowców o szczególne zwrócenie uwagi na rozstawione znaki drogowe i dostosowanie się do poleceń policji i służb porządkowych, a w miarę możliwości korzystanie z objazdów i innych tras. Należy się także spodziewać opóźnień w kursowaniu komunikacji miejskiej.

trasa internet cz
Trasa 3. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego – 27.10.2019

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.