Biegacze wracają nad Zalew Zemborzycki. W niedzielę Półmaraton Lubelski – utrudnienia

GAB 4350
Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe

W niedzielnym 5. Półmaratonie Lubelskim weźmie udział pół tysiąca biegaczy, bo do tej liczby został zwiększony limit zapisów przez organizatorów. Rowerzyści muszą liczyć się z utrudnieniami.

Półmaraton nad Zalewem Zemborzyckim

5. Półmaraton Lubelski odbędzie się w niedzielę 24 października nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Zawodnicy wystartują o godz. 9.00 z Ośrodka Marina ścieżką rowerową wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego, dalej ścieżką wzdłuż ul. Cienistej, ul. Osmolickiej, nawrót w Dąbrowie i powrót ta samą trasą, meta w Ośrodku Marina.

Bieg odbędzie się na dystansie 21,0975 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na czas biegu ścieżka rowerowa wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego, ul. Cienistej i Osmolickiej będzie niedostępna dla rowerzystów i innych uczestników.

Trasa 5. Półmaratonu Lubelskiego

5. Półmaraton Lubelski - trasa
5. Półmaraton Lubelski – trasa

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.