Zdrapki Biedronka – Biedronkoloteria 2023. Nowa loteria z nagrodami o wartości 40 mln złotych

biedronkoloteria zdrapki
Biedronkoloteria 2023 - zdrapki | materiały prasowe Biedronka

Biedronkoloteria 2023. Biedronka wystartowała z nową loterią ze zdrapkami, w której do wygrania jest aż 10 milionów nagród o łącznej wartości blisko 40 mln złotych. Zdrapki można otrzymać za zakupy w sklepach sieci Biedronka. Sprawdź szczegóły loterii.

Biedronkoloteria 2023

Biedronkoloteria to nowa loteria w sklepach sieci Biedronka. Przypomnijmy, że w 2022 r. roku Biedronka zorganizowała loterię mieszkaniową, w której aż 50 zwycięzców otrzymało po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Sieć opłaciła także laureatom podatek od wygranej w loterii. W efekcie łączna pula nagród osiągnęła wartość 28 milionów złotych.

Więcej: Wygraj mieszkanie z Biedronką. Co tydzień do wygrania 5 x 500 tys. zł na zakup domu

Biedronka zdrapki

Loteria zdrapkowa w sklepach Biedronka wystartowała 13 marca 2023 r. i potrwa do 8 kwietnia 2023 r. albo do wyczerpania puli zdrapek promocyjnych. Jak wziąć udział w nowej loterii Biedronki? Wystarczy przyjść do sklepu, zrobić zakupy warte minimum 39 zł lub 99 zł z aktywną kartą Moja Biedronka.

W loterii zdrapkowej Biedronka przewidziano trzy rodzaje nagród: 100 nagród pieniężnych każda w wysokości 60 tys. złotych, 209 120 nagród w postaci doładowania wirtualnego portfela Moja Biedronka o wartości 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł, lub 9 800 780 nagród produktowych dostępnych w ofercie sieci Biedronka, takich marek jak m.in. Alpro, M&M’s, Skittles, Kubuś, Adidas, Garnier czy Dove.

Ile zdrapek za zakupy Biedronka?

Przekroczenie progu wydatków za zakupy:

Próg zakupówIlość zdrapekKategoria produktów
39 złotych1słodycze, napoje, suszone owoce, mrożonki, konserwy i słoiki, kosmetyki
99 złotych1świeże ryby, kawa, produkty dla dzieci, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylia
149 złotych2dowolne zakupy
199 złotych3dowolne zakupy
299 złotych5dowolne zakupy
399 złotych7dowolne zakupy
499 złotych9dowolne zakupy

Przykładowo: klient, który dokona zakupów w kategorii kosmetyki za 50 zł, 160 zł wyda na artykuły przemysłowe, a 90 zł wyda na inne produkty, otrzyma łącznie 7 zdrapek. 5 za przekroczenie progu 299 zł oraz po jednej dodatkowej zdrapce za dokonanie zakupów produktów z kategorii kosmetyki za łączną kwotę co najmniej 39 zł, oraz za dokonanie zakupów produktów z kategorii artykuły przemysłowe i tekstylne za łączną kwotę co najmniej 99 zł.

Za sprzedaży promocyjnej wyłączone są: napoje alkoholowe (w tym piwo), wyroby tytoniowe, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, doładowania telefonów i doładowania kart podarunkowych.

Jakie produkty uprawniają do otrzymania zdrapki?

Aby otrzymać zdrapkę w loterii Biedronka, należy dokonać zakupu produktów z danej kategorii na jednym paragonie z użyciem karty Moja Biedronka.

Kategoria produktówMinimalna wartość jednorazowych zakupówLiczba zdrapek
Kosmetyki39 złotych1
Słodycze39 złotych1
Suszone owoce39 złotych1
Mrożonki39 złotych1
Napoje39 złotych1
Konserwy i słoiki39 złotych1
Produkty dla dzieci99 złotych1
Kawa99 złotych1
Detergenty99 złotych1
Karma dla zwierząt99 złotych1
Artykuły przemysłowe i tekstylne99 złotych1
Ryby świeże99 złotych1

Maksymalnie można otrzymać 21 zdrapek w ramach jednorazowych zakupów.

Przykład: klient na jednym paragonie kupuje mrożonki za 40 zł (1 zdrapka), karmę dla psa za 60 zł (brak zdrapki), napoje za 100 zł (1 zdrapka), pieluchy za 100 zł (produkty dla dzieci 1 zdrapka) i inne produkty za 50 zł. W tym przypadku zrealizowano zakupy za kwotę 350 zł (+5 zdrapek za przekroczenie progu 299 zł). Klient otrzymuje łącznie 8 zdrapek.

Odbiór nagród w loterii Biedronka

Nagroda produktowa

Aby odebrać nagrodę produktową, należy do 22 kwietnia 2023 r. udać się do sklepu Biedronka, pobrać produkt z półki sklepowej, udać się z nim do kasy oraz przekazać go i zgłosić fakt wygrania nagrody kasjerowi okazując zdrapkę, w celu zeskanowania kodu promocyjnego ze zdrapki oraz użytą przy dokonywaniu zakupu kartę Moja Biedronka.

Nagroda doładowania wirtualnego portfela

Aby odebrać nagrodę w postaci doładowania wirtualnego portfela, należy do 22 kwietnia 2023 r. udać się do sklepu Biedronka, zgłosić fakt wygrania nagrody kasjerowi w kasie i okazać zdrapkę, w celu zeskanowania kodu promocyjnego ze zdrapki oraz użytą przy dokonywaniu zakupu kartę Moja Biedronka.
Środki zapisane w wirtualnym portfelu można wykorzystać do 22 kwietnia 2023 r.

Nagroda pieniężna

W celu otrzymania nagrody pieniężnej uczestnik loterii musi przesłać do 22 kwietnia 2023 r., listem poleconym z dopiskiem „Zdrapka” lub przesyłką kurierską na adres: Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Dolna 3, 00-773 Warszawa lub dostarczyć bezpośrednio na recepcję biura organizatora loterii, zwycięską zdrapkę, wypełnione i własnoręcznie podpisane oświadczenie uczestnika. Po otrzymaniu wymaganych dokumentów i weryfikacji prawa do nagrody, najpóźniej do 30 maja 2023 r., nagroda pieniężna zostanie przelana na konto bankowe laureata.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dzień dobry, straszne byłam zdziwiona gdy podeszłam do kasy w Biedronce w celu odebrania wygranej ze zdrapki – oliwki za 1,69 a pani kasjerka twierdzi że nagroda została odebrana! Byłam tak zdziwiona że aż zaniemówiłam, uznalam że to jakiś kant ze zdrapkami bo jak to może być że aby dostać zdrapke trzeba było kliknąć kartą biedronki i przy odbiorze tej „nagrody także konieczne było kliknąć kartą, nie podać numeru telefonu tylko kliknąć kartą. jak to możliwe że za którymś razem jednak weszła informacja że mogę odebrać te nieszczęsne oliwki za 1,69!!!!!! Kto miał dostęp do mojej kart Biedronki?????
    Jak czytam nagrody za 40 ml to śmiać mi się chce, kanty na każdym kroku, ciekawe co ludzie powygrywali?
    Wstydzili by się dawać takie nagrody i jeszcze udawać że jest odebrana.