Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów. Placówki czynne do 2 w nocy

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Biedronka wydłuża godziny pracy. Ponad dwa tysiące sklepów w całej Polsce przed świętami wielkanocnymi będzie otwarta do godz. 2 w nocy, a niektóre nawet przez całą dobę.

Biedronka wydłuża godziny pracy do 2 w nocy

Biedronka ponownie uruchamia Akcję 24, wydłużając godziny otwarcia sklepów. Ponad 2200 sklepów sieci Biedronka będzie pracować od piątku 26 marca do niedzieli 28 marca do godz. 2, a ponad 120 całodobowo. Reszta placówek będzie czynna codziennie do 23.30 lub do północy.

W najbliższą niedzielę 28 marca wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte, ponieważ zgodnie z przepisami przypada wtedy jedna z siedmiu niedziel handlowych zaplanowanych na ten rok, co dodatkowo pomoże zaplanować bezpieczne zakupy w najbliższy weekend.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.