Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów. Część z nich będzie czynna całą dobę

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka reaguje na zmieniającą się sytuację w kraju i wydłuża godziny pracy wszystkich sklepów. Część sklepów Biedronka będzie działać całodobowo.

W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z wprowadzeniem strefy żółtej w całym kraju oraz zwiększoną liczbą klientów w sklepach Biedronka zmienia model funkcjonowania swoich obiektów.

Biedronka by podnieść bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz komfort zakupów podjęła decyzję o wydłużeniu godzin pracy sklepów w całym kraju.

Już od tego weekendu niemal 2600 sklepów Biedronki działać będzie co najmniej do godz. 23.00, a ponad 40 z nich będzie działać przez całą dobę. W najbliższych dniach wydłużenie godzin będzie dotyczyło kolejnych placówek, których sieć ma ponad 3 tysiące w całym kraju.

Jak tłumaczy sieć, wydłużenie godzin otwarcia sklepów wpłynie na mniejszą liczbę klientów w jednym momencie, co zwiększy bezpieczeństwo zakupów zarówno dla klientów, jak i pracowników. Akcję 24 Biedronka po raz pierwszy wprowadziła 1 kwietnia bieżącego roku.

„Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo” – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.