Biedronka wspiera lokalnych producentów. Na półkach produkty od OSM Bychawa

IMG 20191030 152027
Biedronka w Niedrzwicy Dużej | fot. Dominik Wąsik

Biedronka wyciąga pomocną dłoń do małych polskich firm w ramach akcji „Czas na wspieranie małych producentów”. Wśród firm, które dołączyły do akcji jest OSM Bychawa.

Biedronka zaprasza do współpracy producentów, którzy do tej pory działali na rynku regionalnie, bądź z racji mniejszego zasięgu swojej działalności, nie byli w stanie osiągnąć skali wymaganej przez największą polską sieć handlową.

Współpraca z Biedronką pomoże producentom przejść przez zawirowania gospodarcze. Biedronka elastycznie podchodzi do możliwości konkretnych producentów, dopuszczając również współpracę na poziomie regionalnym, z dostawami np. do jednego centrum dystrybucyjnego.

„W Biedronce wierzymy, że dobra współpraca i zaufanie – szczególnie w trudnych momentach – może przynieść wiele dobrego dla nas wszystkich w przyszłości. Jeszcze szerzej otwieramy się więc na współpracę z polskimi mniejszymi producentami. Wiemy, że obecna sytuacja to dla nich duże wyzwanie. Chcemy im jasno powiedzieć – bądźcie z nami, pokażcie nam, co dobrego oferujecie, a dzięki nam dotrzecie do milionów klientów Biedronki” – mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Korzyści z tej akcji odczują również klienci sklepów Biedronka. Dzięki niej zwiększy się bowiem różnorodność produktowa, a poszukiwane i cenione przez klientów produkty regionalne, znajdą swoje miejsce na półkach ich ulubionych sklepów. Oferta dostępna w ramach akcji będzie zmienna w zależności od regionu, a nawet wybranych sklepów w danym województwie.

W ramach pierwszej oferty Biedronki są już dostępne znane i cenione produkty regionalne: Kefir naturalny z Bychawy Lublanka 400 g (1,99 zł za butelkę), twaróg półtłusty formowany Lublanka 250 g (2,99 zł opak.) lub masło extra z Bychawy Lublanka 200 g (4,99 zł opak.).

CZYTAJ TAKŻE: Sklepy Biedronka w tym tygodniu otwarte w godzinach 6-24 lub całą dobę

osm bychawa lublanka biedronka (1)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.