Biedronka w Wigilię, święta i Sylwestra. Jak w tym roku otwarte sklepy Biedronka w czasie świąt?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Biedronka w Sylwestra i Nowy Rok. Jak w tym roku otwarte sklepy Biedronka w czasie świąt? Sprawdźcie, do której otwarte sklepy w Wigilię i Sylwestra! Czy w święta zrobimy zakupy w sklepach Biedronka?

By zapewnić klientom możliwości dokonania ostatnich przedświątecznych zakupów sklepy Biedronka będą czynne zarówno w Wigilię, jak i Sylwestra. Godziny ich pracy będą jednak skrócone, by pracownicy sieci również mogli przygotować się do celebrowania obu dni.

Biedronka – godziny otwarcia sklepów w wigilię, święta, sylwestra, Nowy Rok, Trzech Króli

W okresie okołoświątecznym godziny otwarć sklepów sieci Biedronka ulegną zmianie. 23 grudnia będzie można zrobić zakupy co najmniej do godz. 22:00, a 24 grudnia 2019 r., w Wigilię Bożego Narodzenia, do godz. 13:00. W Sylwestra zaś sklepy będą otwarte do godz. 19:00.

Harmonogram pracy sklepów Biedronka w okresie świątecznym i sylwestrowym:

• 23 grudnia – godziny pracy sklepów wydłużone co najmniej do godz. 22:00 (część placówek będzie pracować dłużej, jeśli standardowo są czynne dłużej np. do godz. 23:00)
• 24 grudnia – sklepy czynne do godz. 13:00
• 25 – 26 grudnia – sklepy nieczynne
• 27-30 grudnia – standardowe godziny otwarć
• 31 grudnia – sklepy czynne do godz. 19:00
• 1 stycznia – sklepy nieczynne
• 6 stycznia – sklepy nieczynne

W grudniu klienci będą też mogli zrobić zakupy w trzy niedziele handlowe: 15, 22 oraz 29 grudnia. Czytaj więcej: Niedziele handlowe w grudniu 2019. Do końca roku zostały trzy handlowe niedziele

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.