Biedronka rozdaje za darmo paczki powitalne dla noworodków. Jak ją otrzymać?

bliźniaki dzieci dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Paczka dla noworodka Biedronka 2020. Paczka powitalna Dada to akcja sieci Biedronka na jej 25-lecie. Rodzice noworodków, którzy się do niej zgłoszą, otrzymają darmowe zestawy z dostawą do domu!

Rok 2020 jest wyjątkowy nie tylko dla wszystkich rodziców, którzy powitają nowych członków swojej rodziny, lecz także dla samej sieci Biedronka, która w tym roku świętuje swoje 25-lecie. Z tej okazji Biedronka i Dada szykują prezenty dla świeżo upieczonych rodziców. Chodzi o paczki powitalne dla dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku.

„Paczka powitalna Dada” – jak dostać prezent od Biedronki?

Paczka powitalna Dada” to dowód na to, że Biedronka chce dzielić radość klientów w ważnych momentach ich życia. Już od 3 lutego 2020 roku, każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku może zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl, aby otrzymać powitalną paczkę Dada zupełnie za darmo. Poczta Polska dostarczy prezenty prosto do domu.

Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem” – mówi Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Paczka powitalna Dada – co jest w środku

Świeżo upieczeni rodzice otrzymają prosto do domu pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji marki Dada. Produkty pomogą zatroszczyć się o wrażliwą skórę każdego niemowlaka w pierwszych dniach i miesiącach jego życia:

• nowe pieluszki Extra Care w rozmiarze 2 mini (3-6 kg),
• chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej,
• patyczki higieniczne Dada w 100% wykonane z bawełny.

W Paczce powitalnej Dada adresaci znajdą produkty, których nie może zabraknąć w żadnej wyprawce dla malucha. Nowe pieluszki Extra Care z technologią superchłonnych kanalików, które dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć, gwarantując spokojny sen w nocy oraz nieprzerwaną zabawę w dzień w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100% wykonane z bawełny” – czytamy na stronie organizatora.

Warto podkreślić, że akcja „Paczka powitalna Dada” skierowana jest do rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka w 2020 roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a po narodzinach potwierdzić dane i otrzymać prezent powitalny od marki Dada i sieci Biedronka.

8b4eba5ea944efc2a85178aded2ac9ed
Paczka powitalna Dada – co jest w środku | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.