Biedronka rozdaje vouchery na zakupy. Co zrobić, żeby je dostać?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne

Biedronka przygotowała specjalną promocję dla klientów posiadających kartę Moja Biedronka. Za zrobione zakupy Biedronka rozda klientom vouchery na następne zakupy.

Vouchery od Biedronki

Biedronka poinformowała, że ma już prawie 10 milionów użytkowników karty lojalnościowej Moja Biedronka. Klienci Biedronki od 1 lutego 2021 r. otrzymają voucher w wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł oraz voucher w wysokości 5 zł, kiedy wartość ich koszyka przekroczy 69 zł.

Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni od momentu ich otrzymania ponawiając zakup na kwotę, która była podstawą otrzymania vouchera. Oferta obowiązuje od 1 do 28 lutego, a z promocji można skorzystać każdego dnia, maksymalnie raz dziennie.

„Klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc. Promocja przygotowana przez sieć jest doskonałą okazja aby przystąpić do programu i zacząć oszczędzanie przy okazji codziennych zakupów w sieci sklepów Biedronka” – czytamy w komunikacie.

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, informuje, że od 2017 r. do grudnia 2020 r. dzięki akcjom promocyjnym Biedronki klienci zaoszczędzili ponad 21 mld zł. W samym tylko okresie pandemii, od marca do lipca 2020 r. oszczędności te wyniosły 2,4 mld zł. W całym 2020 roku liczba ta wyniosła aż 7,2 mld.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.