Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo. Co zrobić, żeby je dostać?

Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo

Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo. Sieć sklepów rozda za darmo 600 Świeżaków. Co trzeba zrobić, by otrzymać jednego z nich?

 

Sieć Biedronka zamierza rozdać 600 darmowych Świeżaków. Wystarczy wysłać listem, mailem albo SMS-em życzenia z okazji 600 numeru Kropka TV. W życzeniach trzeba użyć słów: Kropka TV oraz Świeżaki.

 

Świeżaki za darmo

Pluszowe warzywa i owoce będą przyznawane za „najpiękniejsze życzenia” z okazji jubileuszu „Kropki TV”. Warunkiem jest użycie w wierszyku słów „Kropka TV” i „Świeżaki”. Do rozdania 600 Świeżaków za darmo.

 

Czytaj także: Pracownicy Biedronki ukradli 10 tys. naklejek. Chcieli wymienić je na Świeżaki

 

Konkursowe życzenia można nadsyłać na trzy sposoby – SMSem (SMS o treści SWIEZAKI. pod numer 7155 – po kropce wpisujemy życzenia), mailem (na adres [email protected]) lub pocztą (na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”).

 

Do zdobycia w konkursie są tylko duże wersje Świeżaków, które można kupić w Biedronce za 49,99 zł. Zabawa trwa do 31 października.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.