Biedronka rozdaje klientom pieniądze na zakupy. Akcja potrwa tylko do soboty. Co zrobić, by dostać voucher?

biedronka
Zdjęcie ilustracyjne

Biedronka rusza z kolejną akcją promocyjną. Klienci posiadający kartę lojalnościową Moja Biedronka będą mogli otrzymać voucher o wartości 15 zł na zakupy. Co trzeba zrobić, aby go dostać?

Voucher na zakupy Biedronka sierpień 2022

W ramach akcji promocyjnej, z której można skorzystać raz dziennie, przy zakupach na jednym paragonie za kwotę minimum 99 zł, klient otrzyma jednorazowy voucher o wartości 15 zł do wykorzystania na kolejne zakupy. Voucher można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych podczas jednorazowej transakcji za min. 99 zł.

Akcja promocyjna na voucher na zakupy potrwa od wtorku 2 sierpnia do soboty 6 sierpnia. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach sieci Biedronka.

Oznacza to, że robiąc każdego dnia zakupy za minimum 99 zł, klienci mogą zaoszczędzić w sumie 75 zł przez okres obowiązywania promocji. Każdy uzyskany voucher można wykorzystać na przestrzeni kolejnych 2 dni handlowych. Promocja obowiązuje posiadaczy programu lojalnościowego Moja Biedronka.

Kartę Moja Biedronka posiada obecnie ponad 12 milionów klientów sieci Biedronka. Do tej pory, od 2020 roku w wyniku akcji promocyjnych w oparciu o vouchery, klientom sieci Biedronka udało się zaoszczędzić ponad 382 mln złotych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. brednie biedronka specjalnie daje voucher aby co dzien robic u nich zakupy i to jeszcze za prawie 100zl viec co to za promocja??? co dziennie bedziecie rovic zakupy za 100