Biedronka przyznaje nagrody dla pracowników na Wielkanoc. Nawet kilka tysięcy złotych premii

biedronka tarasy zamkowe
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Biedronka zatroszczyła się o nagrody dla swoich pracowników na Wielkanoc. Blisko 45 tysięcy pracowników Biedronki otrzyma specjalną nagrodę roczną. Będzie to nawet kilka tysięcy złotych premii.

Biedronka zdecydowała się wypłacić pracownikom nagrody na Wielkanoc wcześniej niż zazwyczaj, bo jeszcze w tygodniu przedświątecznym. To podziękowanie za zaangażowanie w służbie klientom i udział w realizacji celów, które stały​ przed firmą w 2019 roku.

„Żyjemy w bardzo trudnych i niepewnych czasach, pogrążeni w globalnej pandemii, która sprawiła, że świat podjął niestrudzoną walkę z chorobą nieznającą żadnych granic. Wasza praca, dzięki której umożliwiamy milionom rodzin zakupienie żywności i produktów niezbędnych do życia, ma kluczowe znaczenie” – powiedział Pedro Soares dos Santos, Prezes i CEO Grupy Jeronimo Martins.

Tegoroczna nagroda zostanie wypłacona jeszcze przed kwietniowymi wynagrodzeniami i jest wyższa o 200 złotych od poprzedniej i jednocześnie najwyższą w historii Biedronki. To 10 rok z rzędu, gdy ta nagroda jest wypłacana.

Biedronka daje nagrody pracownikom na Wielkanoc

Nagroda specjalna jest przeznaczona dla osób zatrudnionych w Biedronce na stanowiskach niemenedżerskich, na podstawie umowy o pracę najpóźniej od 1.04.2019 i trafi w ogromnej większości ​do pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych.

Warunkiem jej otrzymania jest dobra ocena pracy za 2019 na poziomie co najmniej „zgodnie z oczekiwaniami”, brak długotrwałej absencji (tj. powyżej 180 dni łącznie w 2019 roku) i brak nieusprawiedliwionej nieobecności.

Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają jej proporcjonalną kwotę adekwatną do wymiaru etatu. Wysokość nagrody w porównaniu do zeszłego roku wzrosła o 200 zł brutto, czyli o blisko 10% i była wyższa od rocznego wzrostu sprzedaży sieci w 2019 roku.

To już kolejne ogłoszenie dotyczące dodatkowych nagród dla pracowników Biedronki w ostatnim czasie. Jeszcze w marcu Biedronka dwukrotnie przyznała pracownikom dodatkowe nagrody za dwa marcowe tygodnie (odpowiednio 9-14 marca oraz 16-21 marca). Łączna wartość obu tych nagród wyniosła 550 zł brutto dla każdego pracującego w obu tych tygodniach.

Biedronka jest aktualnie jednym z najatrakcyjniejszych na rynku i największym prywatnym pracodawcą w Polsce, który stale podnosi poziom zatrudnienia – w 2019 r. o ok. 3,5 tys. osób. Aktualnie w Jeronimo Martins Polska na umowę o pracę zatrudnionych jest ponad 70 tys. osób.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To jest tzw. 13 pensja. Premia za pracę w roku 2019. Nie żadne na koronowirus, nie żadne na Wielkanoc. Na kontach będziemy to mieć dopiero w maju z pensja za kwiecień. Przestańcie wprowadzać ludzi w błąd. Nie siejscie debilnej propagandy. Tak jest od wielu lat.