Biedronka obniża ceny produktów o wartość VAT! Promocja tylko przez 6 godzin. Kiedy?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka przygotowała specjalną promocję dla klientów. W nocy z piątku 17.04 na sobotę 18.04 sieć obniża ceny produktów o wartość podatku VAT.

Zakupy w Biedronce bez podatku VAT

W ramach promocji „Biała Noc” bez VAT Biedronka umożliwia oszczędne zakupy nocnym markom, którzy decydują się na odwiedziny sklepów po północy, dzięki czemu zakupy także w trakcie dnia będą łatwiejsze. W nocy z piątku 17.04 na sobotę 18.04 będzie można zrobić zakupy tańsze o wartość podatku VAT obowiązującego dla danego produktu (tj. 5, 8 lub 23 procent).

Obniżce nie podlegają jednak produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego. Produkty objęte promocją nie będą miały nowych etykiet cenowych, ale system automatycznie odliczy odpowiednią dla nich wartość podatku VAT przy skanowaniu na kasie.

„Robimy co w naszej mocy, by klienci mogli kupić produkty w jak najkorzystniejszych cenach, co jest wyróżnikiem Biedronki na rynku. Dodatkowo, uatrakcyjniając nocne zakupy mamy nadzieję, że ruch klientów lepiej rozłoży się w trakcie całej doby i tym samym zakupy w trakcie dnia będą bardziej komfortowe” – mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Lista sklepów objętych promocją oraz pełna lista wyłączeń dostępna jest na stronie www.biedronka.pl, a także w sklepach Biedronka. Czytaj więcej…

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.