Biedronka na Dzień Dziecka 2021. Promocja na lody Ekipa XL. Jaka cena? Limity

Biedronka przy ul. Bolesława Prusa 8 w Lublinie
Biedronka przy ul. Bolesława Prusa 8 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Biedronka przygotowała wyjątkową promocję specjalnie na Dzień Dziecka. We wtorek 1 czerwca we wszystkich sklepach będzie obowiązywała promocja na lody Ekipa XL.

Promocja na lody Ekipa XL w Biedronce na Dzień Dziecka

Lody Ekipa to najnowszy produkt firmy Koral, produkującej lody. Ich nazwa to efekt współpracy z „Ekipą Friza” – grupą youtuberów, stworzoną przez Karola 'Friza’ Wiśniewskiego. Odkąd lody Ekipa trafiły do sprzedaży, próżno ich szukać w sklepach, ponieważ są wykupywane zaraz po dostawie.

Biedronka postanowiła wykorzystać ten fakt i przygotowała wyjątkową promocję dla najmłodszych, ale i tych starszych, bo w końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. Specjalnie z okazji Dnia Dziecka 2021 we wszystkich sklepach sieci Biedronka będziemy mogli kupić lody Ekipa XL w promocyjnej cenie.

Lody Ekipa XL jest to powiększona wersja standardowych lodów Ekipa od Koral. W Dzień Dziecka w Biedronce lody Ekipa będą w cenie 1,99 zł za sztukę z kartą Moja Biedronka. W standardowej cenie lody będą sprzedawane po 2,49 zł/sztuka. Ważne! Na jedną kartę Moja Biedronka będzie można kupić maksymalnie 5 sztuk lodów Ekipa XL.

Lody Ekipa XL w Biedronce będą dostępne w dwóch wariantach smakowych: sorbet cytrynowy w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym oraz sorbet truskawkowy z polewą o smaku gumy balonowej i strzelającym cukrem.

Ponadto, Biedronka na Dzień Dziecka 01.06.2021 przygotowała promocję na lody Kaktus (różne rodzaje) w promocji 1+1 gratis oraz wybrane lody Marletto w cenie 1 zł za sztukę. Limit lodów Marletto wynosi 10 sztuk z kartą Moja Biedronka. W Dzień Dziecka w Biedronce będziemy mogli kupić także w promocji jajko niespodzianka Kinder Joy 2+2 gratis.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.