Biedronka. Godziny otwarcia w Sylwestra. Czy Biedronka będzie otwarta w Nowy Rok?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

W jakich godzinach Biedronka będzie otwarta w Sylwestra? Czy zrobimy zakupy w Biedronce w Nowy Rok? Sprawdź godziny otwarcia sklepów Biedronka.

W okresie sylwestrowym i noworocznym godziny funkcjonowania sklepów sieci Biedronka pozostaną wydłużone. Od poniedziałku 28 grudnia do środy 30 grudnia 2020 r. ponad 280 sklepów sieci Biedronka w całej Polsce będzie działać całodobowo, a niemal 2000 co najmniej do godz. 23 lub dłużej.

Biedronka w Sylwestra i Nowy Rok

W Sylwestra 31 grudnia ​wszystkie sklepy Biedronki będą czynne do godziny 19. W Nowy Rok 1 stycznia i niedzielę 3 stycznia 2021 r. sklepy Biedronka będą zamknięte. W sobotę 2 stycznia prawie 2000 placówek sieci Biedronka będzie pracować co najmniej do godz. 23.

W jakich godzinach będzie otwarta Biedronka Sylwestra (31.12)? Czy w Nowy Rok (1 stycznia) zrobimy zakupy w Biedronce? Sprawdźcie!

  • 31 grudnia (Sylwester) – sklepy Biedronka będą otwarte do 19:00.
  • 1 stycznia (Nowy Rok) – sklepy Biedronka będą zamknięte.
  • 2 stycznia (sobota) – sklepy Biedronka będą otwarte do 23:00.
  • 3 stycznia (niedziela) – sklepy Biedronka będą nieczynne.
  • 6 stycznia (Trzech Króli) – sklepy Biedronka będą nieczynne.


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.