Białka: Pożar nad jeziorem. Spłonął namiot gastronomiczny. Jedna osoba w szpitalu

fot. Patrycja Olszewska

W jednym z lokali gastronomicznych w miejscowości Białka koło Parczewa doszło do pożaru i wybuchu butli z gazem. Jak informuje straż pożarna, doszło do zajęcia się przez ogień namiotu gastronomicznego. Jedna osoba w szpitalu.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. Przy jeziorze Białka, doszło do zajęcia się przez ogień namiotu gastronomicznego. Jak informują świadkowie pracownik lokalu podłączał butlę z gazem na zapleczu. Na skutek najprawdopodobniej złego podłączenia butli doszło do wybuchu pożaru w lokalu. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie na całym obiekcie.

Pod wpływem ognia, po kilku minutach w lokalu doszło do dwóch eksplozji, najprawdopodobniej butli z gazem.

Nad ugaszeniem ognia pracowało 6 jednostek straży pożarnej. Z informacji jeszcze niepotwierdzonych jedna osoba została ranna, której udzielono pomoc przedmedyczną i po przyjeździe karetki zabrano do szpitala.

Policja i straż pożarna ustala przebieg zdarzenia oraz przyczynę pożaru.

68-90952

Film z pożaru nakręciła czytelniczka Beata Kuzel

Kliknij, aby zobaczyć wideo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.