Bezpłatne zajęcia taneczne na Czubach

taneczne spotkania na czubach e1404155877996

W wąwozie na Czubach trwa taneczna integracja mieszkańców. Od początku lipca odbywają się tu m. in. kursy tańca z instruktorem oraz dancingi. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach programu Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina. 

Taneczne spotkania parkowe będą odbywały się jeszcze do końca sierpnia w Altanie w Parku im. Jana Pawła II. W każdy czwartek od godz.18:00 odbędzie się taneczna integracja i animacja dla dzieci, od 19:00 nauka tańca z instruktorem, a od 20:00 będzie trwała zabawa taneczna. Zajęcia są bezpłatne, przewidziano także niespodzianki.

Altana Park im. Jana Pawła II położona jest w wąwozie opodal osiedli Widok i Poręba na Czubach.

Integrację i animację poprowadzą renomowani animatorzy czasu wolnego z Marzeną Jakubowską na czele. Naukę tańca zajmie się APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek. 

Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach programu Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina. Organizatorem jest Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin oraz Dzielnicowy Dom Kultury ,,Węglin”. Zabawę taneczną oraz niespodzianki organizuje Ryszard Czerwieniec – Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Czuby Południowe.

Taneczne spotkania na Czubachmateriały organizatorów

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.