Bezpłatne karnety na szkolne baseny dla uczniów z Lublina. Trzeba spełnić jeden warunek

Darmowe karnety na szkolne baseny w Lublinie
Darmowe karnety na szkolne baseny w Lublinie | fot. Adobe Stock

Rodzice wychowujący co najmniej trójkę dzieci i posiadające ważną kartę „Rodzina Trzy Plus” mogą ubiegać się o bezpłatne karnety na szkolne baseny. Ilość karnetów jest ograniczona, dlatego kto pierwszy, ten lepszy.

Bezpłatne karnety na baseny Lublin

Wydawanie karnetów na szkolne baseny rozpocznie się w piątek, 7 października od godziny 8.00 w siedzibie Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 23 (wejście od ul. Przy Stawie), w pokoju nr 13 (parter). Po odbiór wejściówek nie obowiązują zapisy, nie jest prowadzona rezerwacja karnetów. Obowiązuje system kolejkowy. Liczba karnetów jest ograniczona, wynosi blisko 230 sztuk.

Dla kogo darmowy karnet na basen?

Do otrzymania bezpłatnych karnetów wymagane jest posiadanie ważnych kart Rodzina Trzy Plus, natomiast nie przysługują one rodzinom posiadającym wyłącznie ogólnopolskie Karty Dużej Rodziny. Każda duża rodzina ubiegająca się o bezpłatny wstęp na kąpieliska uzyskać może karnety wyłącznie do jednej szkoły i pobrać maksymalnie 3 karnety.

Po odbiór karnetów zgłosić się może osoba pełnoletnia będąca członkiem dużej rodziny, posiadająca ważne karty Rodzina Trzy Plus. Karnety tegorocznej akcji są ważne do końca czerwca 2023 r. i mają nową szatę graficzną. Karnety wydane na okres wrzesień 2021 – czerwiec 2022 r. tracą ważność i nie podlegają przedłużeniu ani wymianie.

Lista basenów oferujących bezpłatne wejścia na basen

1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie, ul. Smyczkowa 3

2. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie (byłe Gimnazjum nr 16), ul. Poturzyńska 2

3. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie, ul. Podzamcze 9

4. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie, ul. Radości 13

5. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie, ul. Nałkowskich 110

6. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia (Zespół Szkół nr 7 w Lublinie), ul. Roztocze 14

7. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Bursztynowa 22

8. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, ul. Rzeckiego 10

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.