Bezpłatna siłownia w Lublinie. Tu poćwiczysz za darmo

Dzięki budżetowi obywatelskiemu w Lublinie powstała darmowa siłownia dla każdego. Wystarczy przyjść i się zapisać.

 

Bezpłatna siłownia Fit&Gym AZS mieście się na stadionie Arena Lublin. Jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10-23, a w soboty od 9 do 16. Jest bezpłatna dla mieszkańców dzięki środkom z projektu „Sport dla każdego” w ramach budżetu obywatelskiego.

 

Szczegóły na stronie: www.obywatelski.azs.umcs.pl5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chciałam tylko skomentować Pana, który „zaprasza”. Odbiór fatalny. Ręce założone na piersiach i ciągłe kiwanie się. Mowa ciał mówi raczej „nie zapraszam,….”

  2. jestem ze wsi ,ale nie mam siłki i nie czuję sie zmęczony. nie robię nic bo się nie opłaca

    1. Ludzie spod lublina maja na codzień darmową silkę w swoich gospodarstwach rolnych.

  3. „Dzięki budżetowi obywatelskiego”… Serio? Wyłożyliście się w pierwszym zdaniu? Ten komentarz też pewnie skasujecie, ale trudno, może przynajmniej go zobaczycie! I jak już zobaczycie, to weźcie sobie do serca to, że warto się przyłożyć do jakości materiałów, zwłaszcza, że macie duży potencjał i możliwości. Pozdrawiam!