Bezpłatna Akademia Instalatora w Lublinie – sprawdź, gdzie i kiedy

akademia on tour
Akademia Instalatora | materiały organizatora

W lutym pracownicy firmy TECH Sterowniki przeprowadzą aż 4 darmowe, specjalistyczne szkolenia dla instalatorów. Jednym z miast, w których odbędzie się wydarzenie, będzie Lublin. Jeśli jesteś instalatorem, właścicielem hurtowni lub sprzedawcą elektroniki do sterowania ogrzewaniem, to zgłoś się na spotkanie. Gdzie dokładnie i kiedy odbędzie się szkolenie? Sprawdź poniżej.

O Akademii Instalatora

Akademia Instalatora to bezpłatne szkolenie, które aktualnie jest organizowane zarówno w siedzibie firmy w Wieprzu koło Andrychowa, jak i w terenie. Sama inicjatywa jest realizowana cyklicznie od kilku lat, a w samym szkoleniu udział wzięły już setki osób z branży instalacyjnej z całego kraju, a także z zagranicy.

Dzięki temu, że spotkania organizowane są w różnych miejscach w kraju, to każdy chętny może wziąć w nim udział bliżej swojego miejsca zamieszkania i poznać specyfikę urządzeń do sterowania ogrzewaniem. Szkolenie asortymentowe dotyczy różnych typów sterowników do zarządzania ogrzewaniem, w tym podłogowych, grzejnikowych oraz instalacyjnych.

Na wydarzenie można się zapisać na stronie: www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Gdzie odbędzie się Akademia Instalatora?

W lutym Akademia Instalatora jest organizowana w następujących miejscach:

• 17.02 – Łomża, hotel Gromada, ul. Rządowa 1A, godz. 12.
• 18.02 – Białystok, hotel 3 Trio, ul. Hurtowa 3, godz. 10.
• 24.02 – Lublin, hotel in Between, ul. Panieńszczyzna 15P, godz. 12.
• 25.02 – Zamość, hotel Carskie Koszary, ul. Koszary 11, godz. 10.

Podczas szkolenia odbędzie się prezentacja regulatorów pokojowych, systemów do ogrzewania podłogowego, strefowego, nowych modułów internetowych, a także sterowników instalacyjnych. W programie zaplanowano także poczęstunek oraz obiad w hotelowej restauracji.

Szkolenie prowadzą doświadczeni pracownicy firmy. Jego uczestnicy na zakończenie otrzymują certyfikat, materiały drukowane oraz drobny upominek. Ramowa agenda spotkania znajduje się na stronie: www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Poznaj lepiej produkty firmy TECH Sterowniki

Podczas szkolenia będzie można poznać budowę i funkcjonalność sterowników do zarządzania ogrzewaniem, a także dowiedzieć więcej na temat ich działania i montażu w pomieszczeniach. Ścisła współpraca między projektantami urządzeń, programistami, testerami oraz pracownikami działu produkcji sprawia, że do Klienta trafia najwyższej jakości urządzenie, które pozwoli mu utrzymać doskonałą temperaturę w pomieszczeniach, a także zredukować koszty ogrzewania.

Sterowanie ogrzewaniem dla zdrowia i oszczędności. Elektroniczne urządzenia, jakimi są sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, wpisują się w działania na rzecz ograniczenia zużycia energii i wody.

Ich montaż pozwala rozsądnie gospodarować ciepłem dostarczanym przez urządzenia grzewcze do budynków i ograniczyć niepotrzebne straty energii. Właśnie dlatego warto ich instalację zaplanować jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy domu.

Specjalistyczna wiedza na temat sterowników przekazywana w czasie szkolenia pozwoli dobrać rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb inwestora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.