„Bezpieczna” jazda kolumny rządowej po obwodnicy Lublina [WIDEO]

rządowa kolumna obwodnica lublina 1
Kolumna rządowa pędzi obwodnicą Lublina | fot. moto.wp.pl

Do zdarzenia miało dojść w ubiegłą sobotę na obwodnicy Lublina. Jeden z kierowców zarejestrował przejazd kolumny rządowej, która po mokrej nawierzchni jechała z prędkością ponad 160 km/h.

Na zarejestrowanym nagraniu widać cztery auta należące do Służby Ochrony Państwa. Dwa czarne BMW (Seria 7 i X5), czarny Mercedes-Benz Klasy S i Volkswagen T6 pędzą z prędkością dużo wyższą niż dozwolone w tym miejscu 120 km/h.

Autor filmu pokazuje w pewnym momencie licznik swojego auta. Jechał z prędkością ok. 160 km/h, a rządowa kolumna oddalała się coraz bardziej. W chwili rejestracji tego zdarzenia było ciemno (po godz. 20) i ślisko (padał deszcz). Kierowcy rządowej kolumny zajeli dwa pasy jezdni.

Źródło wideo: moto.wp.pl

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja tylko przypominam was półgłówki że kolumna rządowa jest uprzywilejowana do łamania wszystkich przepisów drogowych, a nagrywający powinien mieć odebrane prawko za brak myślenia, bo nie dość że jechał za szybko i z telefonem w ręku, to jeszcze debil to nagrał, w dodatku nie zna przepisów skoro twierdzi że kolumna nie miała prawa tak jechać

  2. chyba widać ze jechał mniej niż oni wy pały jedne. widzicie tylko jak nagrywał a nie jak kolumna jedzie

  3. Nagrywając… głupek. Jedzie kolumna uprzywilejowana a ten jeszcze przyspieszaa i pas zmienia.