Bezpieczna Impreza 2018 – VI edycja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

bezpieczna impreza 2018
Bezpieczna Impreza 2018 | mat. prasowe

Już po raz szósty Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie wraz ze Stowarzyszeniem Bezpieczna Lubelszczyzna zapraszają na Szkolenie Bezpieczna Impreza 2018.

Bezpieczeństwo to niezwykle istotny, choć często niedostrzegany aspekt organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, których w naszym województwie jest niezmiernie dużo.

Prawdziwe przykładanie wagi do działań z nim związanych to nie tylko podążanie za przepisami czy stosowanie się do ogólnie przyjętych standardów. To przede wszystkim nieustanna świadomość, że tam gdzie w grę wchodzi ludzkie życie i zdrowie, nie ma miejsca na półśrodki.

Dodatkowo czas przedświąteczny to dobra okazja aby zwrócić uwagę na właściwe dbanie o bezpieczeństwo ludzkiego życia. Już po raz piąty organizatorzy zwrócą szczególną uwagę na tę sferę, jednocześnie poszerzając wiedzę o prawidłowej organizacji oraz promocji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Bezpieczna Impreza 2018 – czyli nagrodzenie tych organizatorów, którzy przygotowali najbezpieczniejsze i najlepiej zorganizowane wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w naszym województwie za 2018 rok.

Po uroczystym wręczeniu nagród uczestnicy, zaproszeni goście i organizatorzy wezmą udział w spotkaniu świątecznym, gdzie będą mogli symbolicznie podzielić się opłatkiem.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie: www.bezpiecznaimpreza.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.