Bezcłowy sklep Aelia Duty Free na lotnisku Lublin-Świdnik

IMG 15647
Aelia Duty Free na lotnisku Lublin-Świdnik | fot. nadesłane

Na naszym lubelskim lotnisku od końca maja funkcjonuje nowy sklep bezcłowy Aelia Duty Free. Sklep oferuje pełną gamę tradycyjnych produktów dutyfree m.in. perfumy, kosmetyki i alkohole.

Cechą charakterystyczną nowego, zdecydowanie większego sklepu Aelia Duty Free na lotnisku Lublin-Świdnik jest przede wszystkim konwencja walk-through, co oznacza, że jest umiejscowiony na drodze do bramek wyjściowych do samolotów.

Funkcjonujący dotychczas, będzie teraz zlokalizowany w strefie non-Schengen, dzięki czemu na lubelskim lotnisku będą obecnie funkcjonować aż trzy sklepy należące do tej marki (Aelia Duty Free Schengen, Aelia Duty Free non-Schengen oraz Aelia Beauty w strefie ogólnodostępnej).

W sklepie pasażerowie mogą znaleźć między innymi specjalnie wydzieloną strefę sense of place, w której eksponowane będą regionalne i polskie produkty. Przestrzeń uzupełnia dekoracyjna ściana z zielonych butelek po piwie oraz drewniane skrzynki.

W nowoczesny design sklepu zostały także wkomponowane ekrany cyfrowe, na których emitowany jest między innymi film przedstawiający kultowe miejsca Lublina.

IMG 1489
Aelia Duty Free na lotnisku Lublin-Świdnik | fot. nadesłane

W stosunku do asortymentu poprzedniego sklepu Aelia Duty Free na lubelskim lotnisku, w ofercie dla podróżujących pojawiły się dodatkowo naturalne kosmetyki zaprezentowane na dedykowanym meblu, akcesoria i zabawki, a także nowe marki napojów czy piw.

Pasażerowie będą mogli także skorzystać z tzw. oferty pick & fly, w której proponowane są produkty o małych pojemnościach w dostępnych cenach.

Sklep będzie połączony z jeszcze jednym konceptem należącym do tego samego operatora – Discover Poland, w którym turyści mogą kupić pamiątki związane z Polską. W ofercie Discover znajdują się między innymi eleganckie pióra, długopisy, kryształy, bursztyny, a także alkohole, słodycze i tradycyjne polskie specjały.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.