Bez odblasków po nieoświetlonym terenie zabudowanym. Zginął potrącony przez peugeota

Śmiertelnie potrącenie pieszego w Płonkach | fot. KPP Krasnystaw

Do śmiertelnego wypadku doszło w Płonkach. Mężczyzna został potrącony przez peugeota. Szedł po terenie zabudowanym bez odblasków. W wyniku potrącenia zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem około godz. 19.20 w miejscowości Płonka na drodze wojewódzkiej nr 837. Doszło tam do potrącenie w terenie zabudowanym pieszego, który poniósł śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierujący pojazdem marki Peugeot w terenie zabudowanym, ale nieoświetlonym podczas wymijania się z samochodem marki Citroen potrącił idącego prawidłową stroną drogi 43-latka, który nie posiadał elementów odblaskowych. Niestety w wyniku zdarzenia pieszy z gm. Rudnik poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący peugeotem był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W trakcie prowadzonych czynności droga województwa nr 837 była zablokowana, a ruch był kierowany na objazdy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Płonkach | fot. KPP Krasnystaw


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.