Bernardyni zapraszają na odpust. W programie m.in. piknik rodzinny, czy koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

Parafia Świętego Brata Alberta w Lublinie
Parafia Świętego Brata Alberta w Lublinie | fot. Jacek Scherer - Fotografia ślubna

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się trzydniowe świętowanie uroczystości odpustowych parafii Świętego Brata Alberta.

Odpust w parafii Świętego Brata Alberta w Lublinie

W sobotę (15.06) w ogrodach parafii Świętego Brata Alberta przy ul. Willowej odbędzie się turniej piłki nożnej dla dzieci o puchar Brata Alberta, czyli Parafialne Euro. Start o godz. 10:00.

O godz. 14:00 rozpocznie się piknik rodzinny. Będą liczne place zabaw, gry i zabawy, pokazy zabytkowych samochodów i motocykli.

Na koniec dnia, o godz. 20:00 koncert Warszawska Orkiestra Sentymentalna, która zagra wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy.

Nie zabraknie stoisk z tradycyjnym jedzeniem i napojami. Żurek, grochówka, pierogi lubelskie, swojski chleb ze smalcem, podpiwek, kiełbasa z grilla, bigos, lody i inne słodkie smakołyki.

W niedzielę (16.06) od godz. 14:30 Bernardyni zapraszają do rodzinnej strefy kibica w ogrodzie. Na dużym telebimie odbędzie się transmisja pierwszego meczu Polaków na Mistrzostwach Europy.

W poniedziałek (17.06) to uroczystość Świętego Brata Alberta.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.